Імміграційні послуги

Іноземним громадянам, які планують тимчасове перебування або постійне проживання в Україні, ми надаємо комплексну підтримку з оформлення та отримання наступних документів:

Дозвіл на працевлаштування: документ, який видає центр зайнятості, дає право на офіційне працевлаштування в Україні.

Оформлення службових карток: документ, який видає Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, дає право на офіційне працевлаштування.

Картка платника податків - навіщо потрібен цей документ?
- при виплаті доходів, з яких утримуються податки, зокрема, при влаштуванні на роботу, коли необхідно надати інформацію про податковий номер роботодавцю, який буде виплачувати заробітну плату та інші доходи; - для відкриття рахунку в банку, в розрахункових документах при безготівкових розрахунках;
- при сплаті податків, зборів, поданні декларації про доходи, майно та ін. активи;
- при реєстрації майна та майнових прав;
- при реєстрації авто;

Оформлення медичного страхування. Поліс медичного страхування - це важливий документ, який є обов’язковим для отримання візи та посвідки на тимчасове проживання в Україні. Наша компанія допоможе Вам в оформленні цього документу.

Отримання візи (робоча і возз'єднання сім'ї) : довгострокова віза (visa D) є підставою для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні. Наші менеджери проконсультують Вас і зберуть весь необхідний пакет документів.

Тимчасова посвідка на проживання - це документ, який підтверджує Ваше право законно проживати в Україні протягом терміну дії даного документа. Наша команда організує та проконтролює весь процес отримання цього документу.

Реєстрація місця проживання: після отримання тимчасової посвідки на проживання протягом 30 календарних днів необхідно зареєструвати місце проживання в ЦНАП. Наші юристи допоможуть Вам зареєструвати місце проживання в Україні. Нотаріальні переклади документів: ми працюємо з агентствами перекладів і нотаріусами. Ми допоможемо Вам оформити всі необхідні переклади.

Довідка про несудимість - довідка про наявність чи відсутність судимості - документ, який видається сервісним центром МВС України, містить інформацію про відсутність або наявність судимості особи на території України.

Апостиль — спеціальний штамп, який підтверджує справжність підписів, статусу осіб, печаток на офіційних документах. Апостиль робить ці документи дійсними у всіх країнах-учасницях Гаазької конвенції.

Оформлення нотаріального доручення: організуємо зустріч з нотаріусом і зберемо всі необхідні документи для оформлення довіреності.

Юридична консультація: проконсультуємо з усіх питань стосовно перебування іноземних громадян на території України.

Супровід при отриманні документів для сім'ї: супроводимо і допоможемо отримати документи для членів сім'ї іноземця.

Анулювання документів: після закінчення роботи в Україні, анулюємо і здамо оригінали документів до відповідних органів.