Програма релокації співробітників

Ви або Ваші співробітники переїхали до Києва і не знаєте, в якому районі краще знайти квартиру, або яку школу підібрати для дітей? Звертайтеся до нас! Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними агентствами нерухомості в Києві та маємо налагоджені контакти з усіма міжнародними школами в Києві.

Пошук житла

Наші професійні ріелтори допоможуть клієнту знайти квартиру відповідно до його вимог і в найкоротші терміни. У вартість наших послуг входить добірка варіантів квартир, супровід на нашому авто, послуги перекладача.

Узгодження і підписання договору оренди з орендодавцем

Виступаючи в ролі посередника між клієнтом і орендодавцем, ми забезпечуємо юридичний супровід в складанні та узгодженні договору оренди. Ми зробимо все максимально швидко з найменшим залученням самого клієнта, щоб процес узгодження пройшов максимально комфортно.

Організація заїзду

Наші професіонали складуть акт прийому-передачі майна, знімуть показання лічильників, організують передачу ключів і заїзд в Вашу нову квартиру.

Oрганізація виїзду

Ми підготуємо акт прийому-передачі майна, організуємо передачу ключів орендодавцю.

Пошук школи

Наші спеціалісти допоможуть підібрати школу для Вашої дитини, яка буде максимально відповідати Вашим вимогам.

Відкриття банківського рахунку

Наша команда завжди рада проконсультувати Вас і допомогти зібрати необхідний пакет документів для відкриття банківського рахунку. Наш менеджер супроводить Вас в банк і допоможе з вибором пакета банківських послуг.