INTERDEAN Україна

Компанія Interdean Україна – лідер у сфері перевезень особистих речей.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам перевезти Ваші речі в будь-яку точку світу. Ми детально опишемо весь процес переїзду від А до Я, допоможемо зібрати всі необхідні документи та надамо професійну консультацію з усіх додаткових питань.

Міжнародні переїзди

Компанія INTERDEAN Україна є лідером ринку мувінгових послуг в Україні. Ми успішно займаємося організацією міжнародних та місцевих перевезень особистих речей вже більше 15 років.

Імміграційні послуги

Ви їдете працювати в Україну, і Вам потрібна допомога в оформленні візи та дозволу на працевлаштування? Тоді звертайтеся до нас, і ми допоможемо Вам отримати всі необхідні документи для тимчасового перебування в Україні.

Програма релокації співробітників

Ви або Ваші співробітники переїхали до Києва і не знаєте, в якому районі краще знайти квартиру, або яку школу підібрати для дітей? Звертайтеся до нас! Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними агентствами нерухомості в Києві та маємо налагоджені контакти з усіма міжнародними школами в Києві.

Компанія Interdean - міжнародна компанія, яка розвивається і постійно розширює спектр послуг

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам перевезти Ваші речі в будь-яку точку світу. Ми детально опишемо весь процес переїзду від А до Я, допоможемо зібрати всі необхідні документи та надамо професійну консультацію з усіх додаткових питань.

Ми успішно працюємо на ринку України вже понад 15 років.

Щороку компанія Інтердін Україна здійснює понад 200 міжнародних і локальних переїздів. У нас великий досвід роботи з міжнародними компаніями, представництвами та дипломатичними місіями.

Наша компанія активно розвивається і постійно розширює спектр послуг. Крім перевезень особистих речей ми надаємо всебічну візову та імміграційну допомогу корпоративним і приватним клієнтам, надаємо послуги зберігання, комплектації вантажів та митного оформлення. Наші експерти мають всі необхідні професійні знання і досвід в оформленні віз і імміграційних документів.

Захист особистої інформації є найважливішим пріоритетом для нас.

З серпня 2011 року ми є членами IAM (International Association of Movers) - міжнародної асоціації перевізників особистих речей.

Також ми єдина компанія на ринку України, яка є членом FIDI.
https://www.fidi.org/find-fidi-affiliate?country=265

FIDI - це глобальний альянс професійних міжнародних компаній, що спеціалізуються на перевезенні предметів домашнього побуту та особистих речей відповідно до кращих стандартів якості.
Звертайтеся до нас! Ми професіонали, які заощадять Ваш час.